HAZAL OFİS; Fabrikamız, ofis mobilyaları üretiminde, kısa zamanda sektörünün önde gelen ve bilinen kuruluşu haline gelmeyi başarmış olup şirket kurucularımızın verdiği güvenle ve çalışanlarının gösterdiği gayret ile önündeki basamakları hızla tırmanmaktadır.

Amacımız; tasarımla, renkle, estetik duygularımızla, bütün beklentilere cevap verebilmek. Huzur dolu mekanlar yaratmak istiyoruz. Sürekli kendini yenileyen tasarım ve ar-ge birimleri, yaptığı araştırmalar ile kalite ve fonksiyonellikten ödün vermeden müşteri isteklerini en üst seviyede tutarak estetik ve ergonomik ürünler tasarlamakta ve bunları müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Ofis mobilyalarımız, atılan hızlı ve güvenli adımların sonucu olarak, altı ay gibi kısa bir sürede, ciddi bir bayi ağına ulaşmıştır.Ürün portföyünü sürekli geliştiren, yeni ürünlerinin yer aldığı yeni kataloğunu müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Kolektif bilgi ve zeka kullanımının verdiği akılcı ve bilimsel yaklaşımlarımız, bitmek bilmeyen enerjimiz ile birleşmiş, doğru stratejileri uygulamadaki dürüst ve kararlı tutumumuz, bizleri her zaman daha da yüksekleri hedefleyen bir kurum haline getirmiştir.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti odaklı, değişime yön vererek ve sürekli yenilikleri arayarak, kendine has çizgisiyle, yüksek kalite standartlarındaki ürünlerini, hızlı üretim, hızlı sevkiyat anlayışıyla, yaygın hizmet ağıyla müşterilerine ulaştırmaktır.

Vizyonumuz;

Mobilya sektöründe, ülkemizi, dünya ülkeleri arasında etkin ve güçlü bir şekilde temsil etmek.

Kalite anlayışımızda temel ilkelerimiz:

Ölçülebilir nitelikler
Her müşteri için standart uygulama
Güvenilir verilere dayalı hizmet sunmak
Satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleri
Bilgi paylaşımı
Yüksek kalite ürün çeşitliliği
Pazarlanabilir, satilabilir ürün çeşitliliği
Profesyonel depolama, ürünlerin elle ve makineyle işlenmesi.
Profesyonel ekip çalışmasi
Üreticileri seçimimizde titizlik ve kaliteye verdiğimiz önem.

Güvenilirliğimiz,

Zamaninda teslim
Geniş stok ve ürün çeşitlerimizin kisa sürelerde stoklarimizda hazir bulundurulmasi
Siparişlerin sağlam ve tam bir şekilde işlenmesi

Müşteri Hizmetlerimiz,

Doğru haber ve güncel bilgi
Kişiye özel, fiyat teklifleri, öneriler, planlar.
Özel müşteri ihtiyaçlarına, esnek karşılık.